Weleda nechtíkový detský krém, olej
Weleda ochrana detskej pleti

Weleda nechtíkový detský krém na tvár, ochrana detskej pleti a pokožky

Nič pre vás nie je drahšie ako vaše dieťa.

Chcete pre svoje malé dieťa tú najlepšiu starostlivosť a ochranu, preto je nevyhnutná starostlivosť o pleť, ktorá bola špeciálne navrhnutá pre mladú pokožku dojčiat a detí. Pretože jemná pokožka vášho dieťaťa je tenšia a priepustnejšia ako vaša, výrobky, ktoré neobsahujú syntetické konzervačné látky, vonné látky a farbivá, sú prírodnou voľbou. Weleda je 100% certifikovaná prírodná látka, takže si môžete vychutnať pokoj s vedomím, že pokožka vášho dieťaťa je skutočne chránená a efektívne ošetrovaná.


Weleda Nechtíkový detský krém na tvár i telo 75 ml

Weleda Nechtíkový detský krém na tvár i telo 75 ml

Weleda Nechtíkový detský olej 200 ml

Weleda Nechtíkový detský olej 200 ml

Weleda Nechtíkový ochranný balzám 30 ml

Weleda Nechtíkový ochranný balzám 30 ml

Weleda Nechtíkový pleťový  50 ml

Weleda Nechtíkový pleťový 50 ml

Weleda vôňa by mala byť taká, ktorá priťahuje, levanduľa

Pri kúpeli vo vani si doprajte aromaterapeutické výhody pridaním niekoľkých kúskov prírodného organického mlieka. Vyberte si levvandulu na uvoľnenie a uvoľnenie, citrus na osvieženie a povznesenie, Rosemary na oživenie a povzbudenie, Borovica na opätovné získanie vnútornej rovnováhy. Kúpeľ a sladké mandľové a organické sezamové oleje zabalia vaše dieťa v teple, udržiavajú pokožku hladkú a pružnú a chránia ju pred stratou vlhkosti. Výťažok z biodynamicky pestovaných kvetov nechtíka pomáha upokojiť pokožku. Prírodné éterické oleje poskytujú jemnú, jemnú vôňu. Dermatologicky testované na použitie na citlivú pokožku.


 Ružový hydratačný krém 30 ml

Weleda Ružový hydratačný 30 ml

 Ružový nočný 30 ml

Weleda Ružový nočný 30 ml

 Ružový pestujúci olej 100 ml

Weleda Ružový pestujúci olej 100 ml

 Ružový pleťový olej v ampulkách

Weleda Ružový pleťový olej v ampulkách

Weleda nechtíkový detský krém, šampón prísada arnica na bolestivé svaly alebo únavu, Ruža na upokojenie a upokojenie. Vôňa by mala byť taká, ktorá skutočne priťahuje, pretože štúdie ukazujú, že čím viac ste na ňu priťahovaní, tým väčšie sú výhody zmiernenia stresu. Každý v týchto dňoch potrebuje relax a pohodu, kvôli zúriacej epidémii coronavírusu. Umývajte si hlavne ruky a noste radšej aj rukavice, keď musíte isť preč z domova. Neobsahuje syntetické detergenty, podporuje prirodzenú ochrannú vrstvu jemnej pokožky vášho dieťaťa.

Je tiež ideálny na ochranu citlivej pokožky dospelých.


Weleda kúpeľ s bylinami, Weleda nechtíkový detský krém, šampón, mydlo

Nechtíkový kúpeľ s bylinami 200 ml

Weleda Nechtíkové rastlinné mydlo

Nechtíkové rastlinné mydlo 100 g

Weleda Nechtíkový šampón

Nechtíkový detský šampón 200 ml

Nechtíkový dojčenský set

Nechtíkový dojčenský set

Luxusný kúpeľný zážitok s vzácnymi voňavými prírodnými olejmi a výťažkami z ruží. Krásne parfumované ružové ruže pomáhajú navodiť vnútorný relax, rovnováhu a harmóniu. Esenciálny olej zmiešame s organickým divokým ružovým olejom pre intenzívnu výživu pokožky v bohatej krémovej báze olivových a jojobových olejov. Získajte z kúpeľa hodvábne mäkkú, voňavú pokožku a intenzívny pocit pohody.


Citrusový osviežujúci kúpeľ

Citrusový osviežujúci kúpeľ 200 ml

Citrusový sprchový

Citrusový sprchový 200 ml

Levanduľový sprchový

Levanduľový sprchový 200 ml

Mandlová starostlivosť, citlivú pokožku

Mandlová starostlivosť pre citlivú pokožku

Pre značku životne dôležité, aby ich ekologické výrobky pre starostlivosť o pleť boli čisté a čisté a priniesli skutočné výsledky. Výrobky založené na najnovších ekologických a prírodných inováciách v oblasti starostlivosti o pleť, ktoré zoslabujú tmavé kruhy alebo zameriavajú jemné vrásky a vrásky. Pre hydratáciu suchej pokožky, vyrovnanie mastnej a kombinovanej pokožky alebo ošetrenie hormonálnych zlomenín bez toxínov. Vegánske make-upové nátery sú ideálne na poskytovanie ideálnej základne pre váš prírodný a minerálny základ.


Čistiaca pleťová voda pre všetky typy pleti 100 ml

Čistiaca pleťová voda pre všetky typy pleti 100 ml

Čistiace pleťové mlieko

Čistiace pleťové mlieko 100 ml

Čistiace tonikum 2 v 1

Čistiace tonikum 2 v 1 100 ml

 Nechtíkový dojčenský olej

Nechtíkový dojčenský olej 200 ml

Breza je známa svojou detoxikačnou schopnosťou. Extrakt z brezových listov plný flavanoidov, ktoré povzbudzujú organizmus k vyplavovaniu toxínov, pomáha obnoviť žiarenie pokožky zvnútra aj zvonka. Weleda spotrebuje ročne 500 ton organických brezových listov, ktoré zozbierali obchodní partneri napríklad v Českej republike. Vo výrobkoch Weleda nájdete brezy čistiace, tonizujúce a pomáhajúce regulovať vlhkosť v pokožke.


Pánsky sprchový gél

Pánsky sprchový gél 200 ml

Rakytníkový sprchový krém

Rakytníkový sprchový krém 200 ml

Regeneračný sprchový krém Granátové jablko

Regeneračný sprchový Granátové jablko 200 ml

Rozmarínová kúpeľ povzbudzujúce

Rozmarínová kúpeľ povzbudzujúce 200 ml

Očista je prvým a najdôležitejším krokom v každodennej rutine organickej krásy, takže je veľmi dôležité zvoliť pre pokožku ten správny produkt, ktorý zaistí čisté póry a čistú pokožku. Udržujte svoju pokožku voľnú a žiariacu s neuveriteľným sortimentom najlepších prírodných čistiacich prostriedkov na tvár na svete!


Bio Brezová šťava

Bio Brezová šťava 250 ml

Bio Rakytníkový sirup

Bio Rakytníkový sirup 250 ml

Brezový detoxikačné set

Brezový detoxikačné set 2x 250 ml

Brezový olej na celulitídu 100 ml

Brezový olej na celulitídu 100 ml

Každý čistiaci prostriedok v našom sortimente je špeciálne navrhnutý tak, aby šetrne odstránil make-up a nečistoty bez tvrdých umelých prísad, ktoré môžu zanechať pocit vašej pokožky. Nech už je váš typ pleti akýkoľvek, Weleda pre vás pripravila organický prírodný čistiaci prostriedok, ktorý obsahuje širokú škálu vegánskych čistiacich prostriedkov.


Jemná čistiaca pena s výťažkom z vilínu

Jemná čistiaca pena s výťažkom z vilínu 150 ml

Kosatcový hydratačný krém Iris

Kosatcový hydratačný krém Iris 30 ml

Kosatcový nočný krém Iris

Kosatcový nočný krém Iris 30 ml

Mandľový pleťový olej

Mandľový pleťový olej 50 ml

Nájdete tu aj organické prípravky určené najmä pre dospievajúcu pokožku a výber čistiacich handričiek, obrúskov na tvár a podložky z organickej bavlny. Osobne vyskúšali každý výrobok, ktorý májú skladom, aby sa uistili, že ich najsilnejšie čistiace prostriedky zanechajú vašu pokožku jemnú, pružnú a krásnu.


Ekologické čistiace prostriedky do domácnosti